U KAVALERIE

č. jednotky: 1.04

Půdorys

Olomoucká stavební a developerská společnost EUROGEMA CZ, a.s. připravila prostřednictvím své dceřiné společnosti EG CITY s.r.o. výstavbu nového moderního polyfunkčního domu.

Projekt se nachází na Nezvalově ulici, v těsné blízkosti centra Olomouce, čímž je zaručena výborná občanská vybavenost. Díky blízkosti vlakového nádraží, tramvajové trasy a vnitřního silničního obchvatu je dobrá i dopravní obslužnost. Z budoucích záměrů v sousedství projektu je nutné zmínit realizaci parku s lávkou pro pěší podél toku řeky Moravy, který má být vybudován v rámci protipovodňových opatření.

 

Dům o sedmi nadzemních podlažích nedaleko centra Olomouce sestáva z:

  • 56 bytových
  • 11 nebytových jednotek.

 

Všechny byty mají terasu či balkon a ke každému náleží sklepní kóje.

Samozřejmostí je možnost individuálních klientských změn jak v dispozicích, tak ve vybavenosti a také možnost dokoupení garážového stání v 1PP a 1NP.

 

V 1.NP a 2.NP se nacházejí i nebytové jednotky, které jsou přístupné buď přímo z ulice (komerční prostory v 1.NP) nebo skrze samostatný vstupní portál (komerční prostory v 2.NP). Nebytové prostory mají od 41 do 178 m2 a nabízejí komerční využití od kanceláří, prodejen až po lékařské ordinace. I zde je developer připraven přizpůsobit finální řešení komerčních jednotek dle individuálních přání klienta. Kolaudační souhlas projekt získal v listopadu 2013.

 

 

Údaje obsažené na tomto webu mají informativní charakter. Zveřejněné informace nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.


Více ...

č. jednotky: 1.04
podlaží: 1
výměra celkem: 111,83 ㎡
cena za měsíc: 28 016 Kč / měsíc
stav: Volné
typ: Pronájem - Komerční prostor

Informace o projektu

Datum zahájení výstavby: červen 2012
Datum ukončení výstavby: listopad 2013
Web: www.ukavalerie.cz
Lokalita: Zobrazit na mapě